Afyon Büyükşehir Web Portalı

PTT’DEN ATSO’YA ZİYARET

  PTT Pazarlama ve Satış Daire Başkan Yardımcısı Murat Petek ve PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.   PTT Pazarlama ve Satış Daire Başkan Yardımcısı Murat Petek, PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir, PTT Afyonkarahisar Başmüdür Yardımcısı Hüseyin Kızıltaş ile PTT Afyonkarahisar İşletme Müdürü Mustafa […]

22 Mart 2019 - 19:04 'de eklendi ve 39 kez görüntülendi.
PTT’DEN ATSO’YA ZİYARET

 

PTT Pazarlama ve Satış Daire Başkan Yardımcısı Murat Petek ve PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

 

PTT Pazarlama ve Satış Daire Başkan Yardımcısı Murat Petek, PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir, PTT Afyonkarahisar Başmüdür Yardımcısı Hüseyin Kızıltaş ile PTT Afyonkarahisar İşletme Müdürü Mustafa Kızılöz, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

ÖRSDEMİR, ATSO’YA TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaret hakkında bilgi veren PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir, “Ulusal Tebligat Sistemi’ne geçilmesi ile kayıtlı e-posta birbirinden ayrıldı. Akabinde şirketler ve kamu kurumlarının elektronik tebligata geçme zorunluluğu başlayınca Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın desteği ile işadamlarımızı bilgilendirmek istedik. Bu konudaki desteğiniz için çok teşekkür ederiz” dedi.

PTT, ÇAĞA AYAK UYDURDU

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla memnuniyetini belirterek “Sayın Başmüdürümüz’e, Ankara’dan gelen misafirlerimize beni ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. PTT Başmüdürümüz çok çalışkan. Yeni projelerle ilgili sık sık görüşüyoruz. Ülkemizin eski bir kuruluşu olan PTT, son yıllarda kendini oldukça yeniledi ve yeni projeleri hem vatandaşlarımızın, hem işadamlarımızın hizmetine sundu. Bu kurum çağa ayak uydurmuştur” diye konuştu.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER