Afyon Büyükşehir Web Portalı

MÜSİAD AFYONKARAHİSAR ŞUBESİ’NDEN SERTESER’E ZİYARET

  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.   Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol, MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdullah Özteke ve MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Müdürü Orhan Koç, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi […]

22 Mart 2019 - 19:10 'de eklendi ve 40 kez görüntülendi.
MÜSİAD AFYONKARAHİSAR ŞUBESİ’NDEN SERTESER’E ZİYARET

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol, MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdullah Özteke ve MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Müdürü Orhan Koç, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

YERLİ İLAÇ VE TURİZM MASAYA YATIRILACAK

Ziyaret hakkında bilgi veren MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol, “101. Genel İdare Kurulu Toplantısı (GİK) 15-16-17 Mart 2019 tarihleri arasında MÜSİAD Afyonkarahisar Şubemiz’in ev sahipliğinde Yerli İlaç Üretimi ve Termal Sağlık Turizmi konu başlığıyla gerçekleştirilecektir. Bu toplantımıza Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca ve Genel Başkanımız Sayın Abdurrahman Kaan da katılacaktır. Bu minvalde Sayın Başkanımız’ı  ziyaret ettik” dedi.

SERTESER, BAŞARILAR DİLEDİ

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ahmet Karakol ile ATSO Meclisi’nde de birlikte çalışmakta olduklarını hatırlatan Serteser, Afyonkarahisar’ın termal turizmin başkenti hâline geldiğini, yerli ilaç üretimi için de çalışmaların yapıldığını belirtti.  Serteser, “Toplantınızın şehrimiz ve ülkemize hayırlı ve yararlı olmasını diliyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER