Afyon Büyükşehir Web Portalı

GAZİ MESLEK’TEN SERTESER’E ZİYARET

  Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet İvecen ve Müdür Yardımcısı Fatih Yaravlı, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.   Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet İvecen ve Müdür Yardımcısı Fatih Yaravlı, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret ederek görüş […]

19 Mart 2019 - 17:00 'de eklendi ve 48 kez görüntülendi.
GAZİ MESLEK’TEN SERTESER’E ZİYARET

 

Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet İvecen ve Müdür Yardımcısı Fatih Yaravlı, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

 

Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet İvecen ve Müdür Yardımcısı Fatih Yaravlı, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Ziyarette Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi arasında imzalanan Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü çerçevesinde Afyonkarahisar’da pilot okul olarak belirlenen Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında istişare edildi.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü’nün iş dünyası tarafından beklenen ve arzu edilen bir gelişme olduğunu belirterek Afyonkarahisar’da bu konuda ne gerekiyorsa yapılacağını vurguladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER