Afyon Büyükşehir Web Portalı

Üç ayların habercisi, Ramazan ayının müjdesi

Üç ayların habercisi, Ramazan ayının müjdesi   Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.   MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya başta Afyonkarahisar’lılar olmak üzere, Türkiye’nin ve tüm İslam âleminin Regaib Kandili’nin hayırlara vesile olmasını dileyerek, “Bu gece rahmet, bereket ve mağfiret iklimi […]

09 Mart 2019 - 21:01 'de eklendi ve 34 kez görüntülendi.
Üç ayların habercisi, Ramazan ayının müjdesi

Üç ayların habercisi, Ramazan ayının müjdesi

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya başta Afyonkarahisar’lılar olmak üzere, Türkiye’nin ve tüm İslam âleminin Regaib Kandili’nin hayırlara vesile olmasını dileyerek, “Bu gece rahmet, bereket ve mağfiret iklimi üç ayların ilk habercisi ve Kur’an ayı Ramazanın müjdesi olarak idrak edeceğimiz mübarek bir gecedir. Bütün İslam aleminin ve hemşehrilerimin Ramazanın müjdecisi mübarek üç aylarını ve Regaib Kandilini en kalbi duygularımla tebrik ediyor, bu güzel günün başta ülkemiz olmak üzere bütün insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER