Afyon Büyükşehir Web Portalı

TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

31 Mart’ta görev süresi dolacak Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a ilimize kazandırdığı hizmetlerden dolayı teşekkür ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor. Erbakan Vakfı Afyonkarahisar İl Başkanlığı üyeleri ile Beşir Derneği Afyonkarahisar İl Temsilciliği Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a nezaket ziyaretinde bulundu. Erbakan Vakfı Afyonkarahisar İl Başkan Vekili Ali Sayın vakfın, Beşir Derneği Afyonkarahisar İl Temsilcisi Nuri Yıldırım ise derneğin […]

19 Şubat 2019 - 15:43 'de eklendi ve 44 kez görüntülendi.
TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

31 Mart’ta görev süresi dolacak Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a ilimize kazandırdığı hizmetlerden dolayı teşekkür ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor.

Erbakan Vakfı Afyonkarahisar İl Başkanlığı üyeleri ile Beşir Derneği Afyonkarahisar İl Temsilciliği Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Erbakan Vakfı Afyonkarahisar İl Başkan Vekili Ali Sayın vakfın, Beşir Derneği Afyonkarahisar İl Temsilcisi Nuri Yıldırım ise derneğin çalışmalarına verdiği destekten dolayı Başkan Çoban’a teşekkür ederek çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Gerçekleşen her iki ziyarette de Erbakan Vakfı ve Beşir Derneği Üyeleri, Afyonkarahisar’a yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Çoban’a teşekkür etti. Erbakan Vakfı üyeleri vakfın yayınlarından oluşan eserleri, Beşir Derneği Afyonkarahisar Temsilciliği ise Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a çiçek takdim etti. Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Çoban ise konuklarıyla yakından ilgilenerek teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER