Afyon Büyükşehir Web Portalı

BURHANETTİN ÇOBAN MOTORSPORLARININ HARCAMALARINI ANLATACAK

Motorsporlarının en gözde organizasyonları arasında yer alan Dünya Motokros Şampiyonası’nın Afyonkarahisar’da yapılmasını sağlayarak Dünya’yı Afyonkarahisar’da buluşturan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, organizasyonlarla ilgili yarın (20 Şubat Çarşamba) saat 11:00 bir basın toplantısı düzenleyecek. İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, ilimizde düzenlenen motorkros yarışlarına ilişkin basına yansıyan açıklamalarında ‘47 trilyon gibi paraların harcandığı söyleniyor’ ifadelerine yer vermişti. […]

19 Şubat 2019 - 15:41 'de eklendi ve 50 kez görüntülendi.
BURHANETTİN ÇOBAN MOTORSPORLARININ HARCAMALARINI ANLATACAK

Motorsporlarının en gözde organizasyonları arasında yer alan Dünya Motokros Şampiyonası’nın Afyonkarahisar’da yapılmasını sağlayarak Dünya’yı Afyonkarahisar’da buluşturan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, organizasyonlarla ilgili yarın (20 Şubat Çarşamba) saat 11:00 bir basın toplantısı düzenleyecek.

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, ilimizde düzenlenen motorkros yarışlarına ilişkin basına yansıyan açıklamalarında ‘47 trilyon gibi paraların harcandığı söyleniyor’ ifadelerine yer vermişti.

Dr. Mahmut Koçak’ın bu açıklamalarına ilişkin Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın düzenleyeceği basın toplantısında Motokros yarışmalarına ilişkin tüm gerçekler,rakamlarıyla kamuoyunun bilgisine sunulacak.Yarın (20 Şubat Çarşamba) saat 11:00 düzenlenecek basın toplantısına tüm ulusal ve yerel gazete ve televizyon temsilcilerimiz, radyo ve internet habercileri basın mensuplarımız davetlidir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER