Afyon Büyükşehir Web Portalı

“VATANDAŞA HİZMET İÇİN VARIZ”

“VATANDAŞA HİZMET İÇİN VARIZ”   Afyonkarahisar İl Defterdarı Murat Toy, yapılandırma taksitleri ile ilgili olarak vergi mükelleflerine uyarıda bulunarak, “Defterdarlığımız bünyesindeki hiçbir memurumuz ve bizler ulaşılmaz konumda değiliz. Vatandaşımıza yardımcı olmak için görev başındayız” dedi.   Afyonkarahisar il Defterdarı Murat Toy ile Maliye yöneticileri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ne iade-i ziyarette bulundular. Afyonkarahisar basın camiası ile […]

19 Ocak 2019 - 17:34 'de eklendi ve 51 kez görüntülendi.
“VATANDAŞA HİZMET İÇİN VARIZ”

“VATANDAŞA HİZMET İÇİN VARIZ”

 

Afyonkarahisar İl Defterdarı Murat Toy, yapılandırma taksitleri ile ilgili olarak vergi mükelleflerine uyarıda bulunarak, “Defterdarlığımız bünyesindeki hiçbir memurumuz ve bizler ulaşılmaz konumda değiliz. Vatandaşımıza yardımcı olmak için görev başındayız” dedi.

 

Afyonkarahisar il Defterdarı Murat Toy ile Maliye yöneticileri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ne iade-i ziyarette bulundular.

Afyonkarahisar basın camiası ile geçmişten bu yana sorunsuz ve verimli bir şekilde çalıştıklarını belirten Afyonkarahisar Defterdarı Murat Toy, vergi yapılandırmaları konusunda da uyarılarda bulundu. Vergi borcu bulunan mükelleflere yönelik borç yapılandırmaları ile ilgili taksitlerin aksaması halinde mağduriyetler yaşanabileceğine dikkat çeken Defterdar Murat Toy, “Maliye çalışanları ve yöneticileri olarak hiç birimizi ulaşılmaz kimseler değiliz. Bizler vatandaşlarımızın mükellefiyetlerine yardımcı olmak ve sorunların çözümü adına görev yapmaktayız. Bu manada Defterdarlığımız bünyesindeki tüm görevlilerimizin vatandaşımıza gereken yardımı göstereceğinden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Defterdar Murat Toy’un Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ne gerçekleştirdiği ziyarette Defterdar Yardımcısı Durmuş Ali Doğan, Muhasebe Müdür vekili Ahmet Çiçek, Tınaztepe Vergi Dairesi Müdürü Eyüp Çiftçi ve Kocatepe Vergi Dairesi Müdürü Tuncay İlhan da hazır bulundular.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER