Afyon Büyükşehir Web Portalı

Yeniden Refah Partisi Milletle buluşuyor..

Dr. Fatih ERBAKAN tarafından 23 Kasım’da resmi kuruluşu açıklanan Yeniden Refah Partisi, 16 Aralık 2018 Pazar günü Milletle ilk buluşmasını gerçekleştirecek. Parti genel merkezinden edinilen bilgilere göre, Ankara Yenimahalle’de bulunan Nazım Hikmet Kongre Merkezinde, saat 11:00’de başlayacak olan programın açılışında sinevizyon gösterisi olacağı ve akabinde Yeniden Refah Partisi Lideri Dr. Fatih ERBAKAN’ın, teşkilatlanma çalışmaları ve […]

15 Aralık 2018 - 19:49 'de eklendi ve 152 kez görüntülendi.
Yeniden Refah Partisi Milletle buluşuyor..

Dr. Fatih ERBAKAN tarafından 23 Kasım’da resmi kuruluşu açıklanan Yeniden Refah Partisi, 16 Aralık 2018 Pazar günü Milletle ilk buluşmasını gerçekleştirecek.

Parti genel merkezinden edinilen bilgilere göre, Ankara Yenimahalle’de bulunan Nazım Hikmet Kongre Merkezinde, saat 11:00’de başlayacak olan programın açılışında sinevizyon gösterisi olacağı ve akabinde Yeniden Refah Partisi Lideri Dr. Fatih ERBAKAN’ın, teşkilatlanma çalışmaları ve dünya gündeminin özüne dair  halka hitaben konuşma yapacağı belirtildi.

Ülke genelinde temayüller nihayetinde,  şu ana dek atamaları gerçekleştirilen parti il başkanlarının tanıtımlarının da yapılacağı programın, Ulusal medya kuruluşlarından da  yayınlanacağı açıklandı.

Canlı Yayın Frekansı:

Türksat 3A

Pol: Dikey

Sr  : 3.750

Fec: 5.6

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER