Afyon Büyükşehir Web Portalı

Çetinkaya,“Daha güçlü ekip çalışması ile geliyoruz”

Afyonkarahisar’da belediye Başkanlığına Milliyetçi Hareket Partisinden, aday olarak gösterilen Fatih Çetinkaya, ekibimizin sorularını yanıtladı.   Sorulan tüm sorulara büyük bir samimiyetle cevap veren Fatih Çetinkaya, henüz seçim zamanına onca zaman olmasına rağmen sahada olduğunu, gerekli çalışmalarına şimdiden başladığını ifade etti. Bundan önce de sürekli halkın içerisinde olduğunu vurgulayan Çetinkaya, daha önceden2014 yılı mahalli idareler yerel […]

15 Aralık 2018 - 19:47 'de eklendi ve 115 kez görüntülendi.
Çetinkaya,“Daha güçlü ekip çalışması ile geliyoruz”

Afyonkarahisar’da belediye Başkanlığına Milliyetçi Hareket Partisinden, aday olarak gösterilen Fatih Çetinkaya, ekibimizin sorularını yanıtladı.

 

Sorulan tüm sorulara büyük bir samimiyetle cevap veren Fatih Çetinkaya, henüz seçim zamanına onca zaman olmasına rağmen sahada olduğunu, gerekli çalışmalarına şimdiden başladığını ifade etti. Bundan önce de sürekli halkın içerisinde olduğunu vurgulayan Çetinkaya, daha önceden2014 yılı mahalli idareler yerel seçimlerinde, seçimi kıl payı kaybettiğini ama bu dönem, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde, daha güçlü bir ekip çalışması ile birlikte sahada olduklarını ifade etti.

 

Bunun bir hizmet yarışı olduğunu, kendisinin de belediyeciliği gayet iyi bildiğini işin ehline verilmesi gerektiğini ifade edenÇetinkaya, Afyonkarahisar’ı artık vizyon şehirler kategorisine sokmanın zamanının geldiğini söyledi. Çetinkaya, bu zamana kadar Afyonkarahisar’ın hep kaderi ile oynandığını, Afyonkarahisar’ın merkezinden geçmesi gereken hızlı trenin, hava, alanının, çevre yolunun, sürekli farklı yönlere kaydırılarak, şehri geliştirmekten ziyade şehri küçültmeye çalıştıklarının altını çizdi.

 

Çetinkaya, Milliyetçi Hareket Partisine, bu dönem daha fazla bir teveccühün olduğunu, seçimleri de bu dönem  çok rahat bir şekilde alacaklarını ifade etti. Çetinkaya şu an sahada Milliyetçi Hareket Partisine gönül vermiş çok sayıda partilinin, canla ve başla çalıştığını 31 Mart Yerel seçimlerinde de bu durumun sonuçlarının olumlu olacağını ifade etti.

HABER: İsmail Ögeday    KAMERA: Ahmet Uçmak

Çetinkaya şöyle devam etti;

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER