Afyon Büyükşehir Web Portalı

“Bayat Ekmekler Sihirli Ellerde Lezzete Dönüşüyor”

“Bayat Ekmekler Sihirli Ellerde Lezzete Dönüşüyor” sloganıyla yola çıkılan etkinlikte yarışmacılar damak tatlarına hitab edilen yarışma, Bayraktepe İlkokulu sınıf öğretmenleri Yasemin YILDIRIM ve Selçuk ARDIÇ önderliğinde gerçekleştirildi.  İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN’ın da hazır bulunduğu organizasyonda, 24 veli yarışmacı olarak katıldı. İsrafın önüne geçilmeli Gerçekleştirilen bu organizasyondan memnuniyet duyduğunu dile getiren  Milli Eğitim Müdürü […]

15 Aralık 2018 - 19:49 'de eklendi ve 96 kez görüntülendi.
“Bayat Ekmekler Sihirli Ellerde Lezzete Dönüşüyor”

“Bayat Ekmekler Sihirli Ellerde Lezzete Dönüşüyor” sloganıyla yola çıkılan etkinlikte yarışmacılar damak tatlarına hitab edilen yarışma, Bayraktepe İlkokulu sınıf öğretmenleri Yasemin YILDIRIM ve Selçuk ARDIÇ önderliğinde gerçekleştirildi.

 İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN’ın da hazır bulunduğu organizasyonda, 24 veli yarışmacı olarak katıldı.

İsrafın önüne geçilmeli

Gerçekleştirilen bu organizasyondan memnuniyet duyduğunu dile getiren  Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN; “israfın önüne geçilmesi, elimizde bulunan nimetlerin en iyi şekilde değerlendirilerek sofralarımızda yeniden yerini almasını sağlamak maksadıyla yapılan bu tip çalışmalar öğrencilerimizin de fikirlerinin düzene girmesini sağlayacaktır. Çalışmada emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyor, katılım sağlayan velilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Yarışmada yapılan değerlendirmeler sonrası;

1. Kezban MUTLU, 2. Veysiye ÇAĞLAYAN, 3. Sema AKTAY oldu. Dereceye giren velilere ödülleri Bayraktepe  İlkokulu Müdürü Murat TURAN tarafından takdim edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER