Afyon Büyükşehir Web Portalı

Ziraat Katılım’a yeni müdür

Ziraat Katılım’a yeni müdür   Ziraat Katılım Afyonkarahisar Şube Müdürü Fatih Sarıca görevine başladı.   Ziraat Katılım Bankası Afyonkarahisar Şubesi’nin yeni müdürü görevine başladı. Ziraata Katılım Afyonkarahisar Şube Müdürü Fatih Sarıca, hem katılım bankacılığını, hem de Ziraat Katılım’ın faaliyetlerini Afyonkarahisarlılar’a anlatmaya özel önem vereceklerini bildirdi. Uzun yıllar Sakarya ilinde bankacılık sektöründe faaliyet gösterdikten sonra Ziraat […]

02 Aralık 2018 - 16:07 'de eklendi ve 95 kez görüntülendi.
Ziraat Katılım’a yeni müdür

Ziraat Katılım’a yeni müdür

 

Ziraat Katılım Afyonkarahisar Şube Müdürü Fatih Sarıca görevine başladı.

 

Ziraat Katılım Bankası Afyonkarahisar Şubesi’nin yeni müdürü görevine başladı. Ziraata Katılım Afyonkarahisar Şube Müdürü Fatih Sarıca, hem katılım bankacılığını, hem de Ziraat Katılım’ın faaliyetlerini Afyonkarahisarlılar’a anlatmaya özel önem vereceklerini bildirdi. Uzun yıllar Sakarya ilinde bankacılık sektöründe faaliyet gösterdikten sonra Ziraat Katılım Afyonkarahisar Şube Müdürlüğü’ne atandığını belirten Fatih Sarıca, “Ülkemizde Katılım Bankacılığı büyük bir hızla gelişiyor. Devlet bankalarımız katılım bankacılığı açısından önemli adımlar atıyorlar. Bu adımların devam edeceğini görüyoruz. Bu kapsamda biz de Afyonkarahisar’da hem katılım bankacılığının gelişimi, hem de Ziraat Katılım’ın büyümesi adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

1975 yılında Sakarya’da doğan ve Düzce İHL mezunu olan Ziraat Katılım Afyonkarahisar Şube Müdürü Fatih Sarıca 1999 yılından bu yana Ziraat Bankası’nda görev yapıyor. 5 Kasım 2018 tarihi itibariyle Ziraat Katılım Afyonkarahisar Şube Müdürlüğü’ne tayin olan Fatih Sarıca evli ve 3 çocuk babası.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER