Afyon Büyükşehir Web Portalı

Meteoroloji’den şiddetli yağış ve buzlanma uyarısı yapıldı

Meteoroloji yapılan açıklamada, yurdun doğu kesimlerinde gece ve sabah saatlerinde yerel olarak görülen sis ve pus hadisesi ile birlikte buzlanma ve don olayına karşı yaşanabilecek olumsuzluklar nedeniyle vatandaşları uyardı. Önümüzdeki hafta Güney Ege ve Batı Akdeniz‘e ise yağış geleceği belirtildi. Yurtta önümüzdeki hafta hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üstünde seyredecek. Meteoroloji’den yapılan açıklamada Güney Ege ve […]

02 Aralık 2018 - 19:00 'de eklendi ve 87 kez görüntülendi.
Meteoroloji’den şiddetli yağış ve buzlanma uyarısı yapıldı

Meteoroloji yapılan açıklamada, yurdun doğu kesimlerinde gece ve sabah saatlerinde yerel olarak görülen sis ve pus hadisesi ile birlikte buzlanma ve don olayına karşı yaşanabilecek olumsuzluklar nedeniyle vatandaşları uyardı. Önümüzdeki hafta Güney Ege ve Batı Akdeniz‘e ise yağış geleceği belirtildi.

Yurtta önümüzdeki hafta hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üstünde seyredecek. Meteoroloji’den yapılan açıklamada Güney Ege ve Batı Akdeniz’e yağış geleceğini belirtildi.

CNN TÜRK Meteoroloji Editörü Bünyamin Sürmeli, ise yurt genelinde 2-4 derecelik artış olacağını belirterek, “Öncelikle yeni bir kar üzerine eklenmeyecek. Yağışın olmaması da ayrı bir problem. Risk var ama yağış yok. Yurdun genelinde sıcaklıklar biraz artıyor. 2-4 derecelik artışlar var. Bu artışlar ile birlikte yurdun bir bölümü yağışsız.” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER